Чому потрібні генератори у медичних закладах?
Лікарні, поліклініки, травмпункти, фельдшерсько-акушерські пункти, амбулаторії загальної практики сімейної медицини— усі ці установи мають стабільно працювати в будь-яких умовах.
Рішенням на випадок форс-мажору є встановлення надійних генераторів електроенергії.
Що швидше буде відновлено мережеве електропостачання, то краще. Але медичні установи не мають змоги спокійно дочекатись цього, час тут є надто важливим, іноді життєво важливим ресурсом. І хоча відновлення електропостачання є пріоритетом ремонтних бригад, кожен медичний заклад повинен мати надійне джерело резервного живлення. Воно потрібне, тому що:
Підтримує роботу медичного обладнання.
Підтримує роботу холодильних та морозильних камер, зберігаючи лабораторні зразки та лікарські препарати. Суворою умовою збереження багатьох ліків, зокрема вакцин, є стабільно низька температура.
Забезпечує виконання діагностичних та лікувальних процедур. Рентгенівські, УЗД-апарати, доплер, стерилізатори,— все це потребує стабільного електропостачання, відсутність якого загрожує зривом лікувального процесу.
Підтримує потрібний рівень освітлення, що вкрай важливо для усіх медзакладів.
Підтримує роботу внутрішньолікарняних комп'ютерних мереж, захищає дані, втрата яких може бути критичною як для установи, так і для кожного окремого пацієнта.
Забезпечує потрібний рівень комфорту для пацієнтів. Річ не лише про побутові зручності, як от робота розеток та світильників.
На сьогоднішній день всі АЗПСМ КНП "ЦПМСД Сенчанської сільської ради" облаштовані джерелами резевними живлення!!!!